19.10.2006 :: 21:32
1. Dzień przed pytaniem z mapy M(mama): Jak złą ocene dostaniesz to ci chyba zrobie klawiatue z zębów Ł(mój brat młdszy): A monitor z czego? Komentarz: Może jeszcze kamere internetową i myszkę... 2.Rozmowa na gg A:Co robisz? B(ja): Sieśmieję A: To nie przesieśmiej się. Komantarz: Nie przesieślałam, naprawdę. 3. Rozmowa z M.G B:Wogóle nauka jest do dupy! M:Tak! B:Politycy są do dupy! M:Tak! B:Ludzie są do dupy! M:Tak! B:A ja jestem do dupy...? M:Tak! Komentarz; potem się tłumaczyła, ze niby to zamyślona była, ale ja wiem swoje... 4. Mojej koleżance Marcie jest niedobrze, więc opiera się o mojego kolegę M:Artur, włóż mi dwa palce... Komenarz: Oczywiście chodziło o to, żeby do buzi (było jej przecież niedobrze)! Az Wy zboczuchy 5. Blandzia myśli G(Gosia):Co robisz? B: Myślę G: O czym? B: Nie pamiętam... Komentarz: I widzicie, a naprawdę zaczynałam myśleć! 6. Rozmowa z Bananem Ba(Banan): Usmiechnij się! B: po co? Ba: jutro ząbki możesz stracić... Komentarz: Ok, już się śmieję :):):) 7. Blandzia filozofuje B:Radusiu...wiesz co jest w tym wszystkim najdziwniejsze? R: nie... B: Że wszystko jest takie dziwne... Komentarz; Logika 8. Jest taka teoria zapodana przez mojego kolegę: gdy jest Kocham(z dużej)- wtedy chłopak naprawdę Kocha, a gdy z małej, chodzi mu o sex. B: Gosiu, kochbasz mnie? G: kocham Komentarz: wszystko jasne... Interesujące? Blandzia (zmiana adresu bloga- blanda.talk.pl)