07.11.2005 :: 21:25
No więc trza by było jakieś teksty czyż nie?;> No wiedziałam=D. No więc... 1. Rozmawiam z kolegą na gg B(ja): To jakie masz te rybki? H(Hubal): mam teraz tylko dwie- głupika i molinezje B: Hm... bardzo ładne i ciekawe imionka H: eee....to są rasy=P Komentarz: Owczywiście wiedziałam, że to rasy, chciałam sprawdzić jak zareaguje... KTO rybom wymyslił takie jeb***** nazwy? No kto? 2. Rozmowa z Gosią B(ja): Wiesz, ze mnie to jedzia (miało być jędza) G(Gosia): E a co to jedzia? B: Jaaa Jadzia;D Komentarz: No i tym sposobem dam se na 3 imie Jadzia bo to musiał być znak;D 3. Moji rodzice jak zwykle grają w karty o to "kto kogo bardziej kocha" Mama to taty: Słuchaj... jak przegrasz to się bedziesz tłumaczył, a jak wygrasz to masz w ryj... co wybierasz? Komentarz: Niestety nie wiem co wybrał, chodź skopanego ryja nie miał hm... 4. Proboszcz do wiernych przemawia;D P(proboszcz): no i odremontowaliśmy kostnicę... wiele osób się zmieści w niej, można przyjść zobaczyć... Komentarz: Coż to za propozycja> Eh cóż, proboszczowi się nie podmawia! Won do kostnicy! Autorka: Blandzia